mouillère sur la neigemouillere en villemouillère sur un bateaumouillère à chevalmouillère à vélomouillère à motomouillère fluo

More details
 

Poczuj się swobodnie - noś osłony mouillère®!
  
Odkryte ponownie przez Luca Mouillère'a i zaprojektowane przez młodego projektanta Jean-Christophe'a Dumonta - absolwenta szkoły projektowania przemysłowego ENSCI - osłony mouillère® są produkowane w całości we Francji, w Gesté koło Nantes, w fabryce specjalizującej się w produkcji butów z termoplastycznego kauczuku syntetycznego (TPR).

Osłony mouillère® mają wiele zalet :

Są ekonomiczne: osłony mouillère® chronią buty, przedłużając ich trwałość.

Są wygodne i bezpieczne: osłony mouillère® pozwalają poprawić przyczepność butów do podłoża i ochronić stopy przed wilgocią.

Są praktyczne: bez różnicy między prawą a lewą stopą, osłony mouillère® są łatwe do założenia i zdjęcia. Pasują do wielu modeli obuwia męskiego i damskiego.

Są wszechstronne: osłony mouillère® można nosić na każdej mokrej powierzchni i w każdej sytuacji - w mieście i na wsi, na plaży i na trawie, podczas spaceru, jazdy rowerem, skuterem, motocyklem, za kierownicą, na statku, podczas prac ogrodniczych i nie tylko.