Widząc warszawian ślizgających się na pokrytych śniegiem chodnikach, Luc Mouillère wpadł na pomysł adaptacji kaloszy, które zobaczył w Montrealu w Kanadzie. W ten sposób, po wielu spotkaniach w Brazylii, Niemczech, Belgii i Francji, powstały osłony M&Go.

Centrum Projektów Faubourg Saint-Antoine i biblioteka materiałów podsunęły mu pomysł użycia termoplastycznego kauczuku. Te płynące z wielu stron inspiracje pozwoliły nam zaoferować Ci dziś ten nowy produkt.


Cały nasz zespół kieruje się filozofią ochrony zasobów naszej planety oraz zapewnienia ludziom wygody i dobrego samopoczucia.

Jednym z celów ochrony butów przy użyciu osłon mouillère® jest zmniejszenie zużycia skóry i innych materiałów używanych do ich produkcji.

Chcemy też poprawić bezpieczeństwo i zwiększyć wygodę ich użytkowników, minimalizując ryzyko poślizgu oraz nie dopuszczając do przemoczenia i wychłodzenia ich stóp.

Przydatne jest wszystko, co oferujemy razem z osłonami mouillère®: Karteczka z naszą misją „przynosimy dobre samopoczucie” może służyć za zakładkę; torba pozwala przechowywać i przewozić ochraniacze na obuwie mouillère® ...