Mówimy o kaloszach ...

1. Jak wybrać rozmiar mojego mouillère®?

Wybierz rozmiar kalosza mouillère® zgodnie z jego rozmiarem. Przygotowaliśmy tabelę korespondencji, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od rozmiaru buta: mouillère® zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​butów, dlatego uwzględniają dodatkową grubość buta lub buta.

 

 

2. Jak dbać o kalosze?

 

Aby konserwować kalosze Mouillère®, możesz szybko zanurzyć je w wodzie, aby je wypłukać. Opcjonalnie do usunięcia plam można użyć mydła i gąbki. Mokre kalosze można również prać w pralce (30 °).

 

 

3. Jaka jest oczekiwana długość życia pary mouillère®?

 

Doświadczenia laboratoryjne dotyczące ścierania na miękkim terenie pokazują, że mokry pokrowiec na buty ma żywotność 7 lat, czyli około 10 000 km.

 

Większość zużycia będzie się odbywać na pięcie, która jest częścią, która utrzymuje największy ciężar ciała podczas chodzenia.

 

4. Jak założyć mouillère®?

 

Jak je założyć: mouillère® ma wyjątkowy kształt dla obu stóp i nadaje się zarówno do butów damskich, jak i męskich. Aby jak najlepiej dopasować się do jak największej liczby modeli butów, mouillère® jest spiczasty na końcu. Przez pierwsze kilka razy, aby ułatwić zakładanie mouillère®, warto postępować w następujący sposób:

 

1. Odwróć tylną część mouillère®,

2. Przewlecz koniec bezpiecznie na bucie,

3. Pociągnij i odwróć tył na pięcie,

4. Za pomocą języka dobrze dopasuj mouillère® do butów.

 

5. Gdzie powstaje Mouillère®?

 

Mouillère® są produkowane w Gestè we Francji, niedaleko Nantes, w ostatniej francuskiej fabryce specjalizującej się w formowanych butach z termoplastycznego kauczuku syntetycznego (TPR).

 

Produkujemy kalosze mouillère® z największą starannością. Wytwarzany metodą wtrysku mouillère® wymaga wiedzy i uwagi od montażu form, przygotowania materiału, kontroli natężenia przepływu i jednorodności wtrysku, do ręcznego wyjmowania każdej stopy i kontroli jakości wykonywane przez operatora. Ochraniacze na buty Mouillère® są projektowane i produkowane tak, aby służyły przez długi czas.